Matrix: Reloaded

Jestli se vám nechce do kina a máte pomalé připojení, takže si Matrixe nemůžete stáhnout přes nějakou P2P síť a totálně si tím zkazit zážitek z nejočekávanějšího filmu poslední doby, přečtěte si scénář druhého dílu. Já si Matrixe vychutnám ve středu v pražském multiplexu na Matrix Day.

Netušená expanze MedvídkaPů a jiné drobty

* Fíha, vibrátor s motivem MedvídkaPů. Stojí jen 27 dolarů a 95 centů, no nekupte to… A jestli se vám nelíbí, je v nabídce ještě vibrátor s myšákem Mickeym.
* Německý důchodce odstartoval mohutné oslavy včetně ohňostroje poté, co zemřel jeho homosexuální soused. Soud v Lauterbachu to ocenil pokutou 2700 € coby znesvěcování památky zesnulých.
* BBC: Vatikán vydal aktualizovaný slovník latiny pro 21. století. Doučte se některé nové výrazy: officium foederatum vestigatorium (federální úřad vyšetřování, FBI), publicae securitatis custos internationalis (mezinárodní policie, Interpol), tempus maximae frequentiae (dopravní zácpa), usus agonisticus medicamenti stupecfactivi (užívat podpůrné prostředky, brát steroidy), telephonium albo televisifico coniunctum (videotelefon). BBC dodává, že jeden výtisk latinského slovníku přijde na 100 Euro a obává se tedy, že nepůjde o žádný liber maxime divenditus, čili bestseller.
* Velšani mají střelené nápady: Macintosh z Lega.
* Server Disturbing Auctions shromažďuje ty nejúchylnější výstřelky z internetových aukcí. 26. dubna 2000 jste si třeba mohli koupit hnusnou krávu, na výběr jsou dále třeba nazí plastoví vojáčci, průhledné záchodové prkýnko s mincemi, mimořádně odporný keramický držák na zubní kartáčky nebo můj nejoblíbenější artikl – mrtvá Barbie. V jejich blogu pak najdete menší výstřelky, zato každý den nějaké.